מרום נגבה

במגדל של מרום נגבה יהיו יותר מ-30 קומות. זה פרויקט באמת כדאי, באזור מעולה של רמת גן. תכנן אותו אדריכל מהשורה הראשונה, בונה אותו חברה ידועה שכבר סיימה בהצלחה כמה כאלה ומעל הכל, גולת הכותרת הוא המחיר – עד 400,000 ₪ פחות מדירה במגדל דומה ברמת גן.

אז למה בכל זאת רבים מהאנשים שהגיעו לשמוע פרטים ולהתעניין, בסופו של דבר לא קנו דירה? פשוט מאוד. כי מדובר בקבוצת רכישה.

מסתבר שבשנים האחרונות, יצא שם לא מי יודע מה לקבוצות הרכישה בישראל. גם מי שכבר כן רוצה לקנות, נתקל בהתנגדות נמרצת מהסביבה – עורכי הדין או הגיסים "לא מרשים" לקנות דרך קבוצת רכישה, על אף החיסכון הצפוי. ומה הבעיה של כולם עם קבוצות רכישה? שהמחיר לא סופי ויכול עוד להאמיר ושתאריך תחילת הבנייה לא ידוע ותלוי בהשלמת כל סכומי הדיירים.

את כל אלה ידעו עמיר שאלתיאל, הנשיא המכהן של אלדר, החברה המשווקת את הפרויקט, וצוותו. הם גם פתרו את שתי הבעיות העיקריות הללו, בכך שהבטיחו את תאריך תחילת הבנייה (כבר החלה) וקיבעו את המחיר הסופי. ואותנו הם במטרה לסייע במכירת הדירות ובשיפור אחוזי הסגירה.

אז מה עשינו? החלטנו שכדאי להביא את קונים הפוטנציאליים, כשהם כבר "מבושלים". יצרנו סרטון הסבר קצר, הפוך על הפוך עם זוג שמתלבט ובטקסט שתלנו את כל ההתנגדויות שלמדנו מאנשי המכירות, ואת התשובות והפתרונות המתאימים. את הסרט הצבנו בתוך דף נחיתה שעיצבנו, כמו את שאר התוצרים, לפי הקו העיצובי היפה שיצרו לפרויקט "אדלר ברנדס". מכוונים התלויים על עמודים באיי התנועה ברמת גן הפנו את האנשים, כמו גם מודעות ובאנרים ב"יד 2", כשבכולם, כמו שהאמנו, פירוק ההתנגדויות הוא ההתחלה בדרך לדירה הרווחית ביותר שקנו אי פעם.