עם1

בלי ספק מדובר באחד הפרויקטים המעניינים ביותר שאי פעם עשינו.

שנת 2010, הייתה שנת מהפך. השנה שהוכרזה כשנת הרשתות החברתיות, שנת הפייסבוק, שינתה את העולם ואת התפיסה של כפר גלובאלי אחד. היו לנו הרבה מהפיכות קודם לכן, אבל מהפיכה חברתית ברשת קרתה רק בשנה זו.

רן דולב ודפנה דז'אלצקי בכלל הגיעו אלינו עם בקשה להקים ולמתג אתר קופונים. זה היה האסטרטג שלנו, זיו נרקיס שאמר להם שאוטוטו יהיה כמה מאות כאלה בישראל ואוטוטו לא יהיה ביניהם שוב בידול או ייחוד. אלא שהם כבר התכוננו ללכת על עסק כזה ולא רצו להישאר עם האנרגיה.

כך נולד פורטל am1 – אתר קהילות הרוכשים של ישראל המרכז את הצרכים האמיתיים שלנו ובכוח ה"ביחד", כוח הקניה הקבוצתית, מייצר פלטפורמה להתאגדות לצורך קבלת מחירים תחרותיים, מחירים שלא היינו מצליחים לקבל לבד.

יחד עם הפורטל נולד חזון גדול ומיתוג שמתבסס על לוגו שהוא שם האתר והדומיין, שם והגדרה המסבירים בדיוק במה מדובר ואתר אינטרנט שאנחנו אישית מאוד אוהבים ומחולק לפי הקטגוריות: רכב, חשמל ואלקטרוניקה, תיירות, ריהוט, כרטיסים, ביטוח ופיננסים, בריאות ויופי, נדל"ן, ספורט ועוד.

השפה הפרסומית באה לידי ביטוי בכל האלמנטים של המיתוג: ניירת, כרטיסי ביקור, פולדר, זירת פייסבוק והכל תחת הסלוגן הפשוט – אנשים. קובעים. מחירים.